Pracownik Transportu Wewnętrznego - Fabryka Lodówek
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca na linii produkcyjnej przy podstawianiu opakowań
  • Ręczne transportowanie pojemników i wózków, otwieranie zamkniętych kartonów, składanie pustych opakowań KTP i czyszczenie z etykiet, transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku (segregacja odpadów)
  • Obsługa wózka typu Milkrun
  • Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Prawa jazdy kat. B lub UDT
  • Doświadczenia na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z BSH,
  • Premia wskaźnikowa do 825 zł brutto, premia frekwencyjna 200 zł brutto,
  • Dofinansowanie wyżywienia 375 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny. Program poleceń pracowniczych (nawet do 4000zł brutto). Opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny oraz zniżki na sprzęt AGD marek: Bosch, Siemens i na zakupy w przyzakładowym sklepie z artykułami chemicznymi,
  • Bezpłatny parking dla rowerów i samochodów. Możliwość dojazdu komunikacją miejską (tramwaje linii 1, 7, 15, autobusy linii 129, 104, 106, 121, 122, 144, 148),
  • Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin, możliwość uczestnictwa w projektach rozwojowych oraz rekrutacjach wewnętrznych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • karta Multisport
  • System kafeteryjny - budżet 50zł /msc
  • Karta lunch pass - 375 zł /msc
  • Program wsparcia m.in. Porady prawne, psychologiczne
  • Dofinansowanie do opieki weterynaryjnej Pethelp
  • Program integracyjny SPORTiFUN
  • Zniżki na zakupy w przyzakładowym sklepie z art. chemicznymi
  • Platforma szkoleniowa

  • Praca Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183