Pracownik transportu wewnętrznego
  • Rzeszów
pracownik transportu wewnętrznego
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby do nas dołączyć. Wystarczy, że posiadasz prawo jazdy kat.B reszty Cię nauczymy!

Pracuj jako pracownik transportu wewnętrznego dla lidera w branży AGD w Rogoźnicy / Głogów Małopolski koło Rzeszowa! Wolne weekendy, dogodny dojazd transportem miejskim, stawka od 4500 zł brutto. Czego chcieć więcej?

Nie zwlekaj, aplikuj.

Oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie od 4500 zł brutto
  • pracę na pełen etat w systemie 3 zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • pakiet benefitów a w nim: pakiet medyczny, karta sportowa, zniżki do kin, teatrów i sklepów
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem
  • możliwość wypracowania nadgodzin

Zadania

  • operowanie wózkiem typu milk-run
  • obsługa foliarki
  • praca ze skanerem
  • proste prace porządkowe

  • Praca Rzeszów
  • Kurier (transport) Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687