Pracownik transportu wewnętrznego
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Spółdzielnia SIP ZPCh
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przewożenie wyrobów gotowych i ich składowych elementów na terenie zakładu pracy;
  • transport materiałów pomiędzy wydziałami;
  • ewidencja materiałów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • prawo jazdy kategorii B.;
  • uprawnienia do obsługi wózka;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętności szybkiego uczenia się;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy;
  • udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  • Praca Krosno
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno
  • Pracownik fizyczny Krosno
  • Pracownik fizyczny Krosno Odrzańskie
  • Pracownik biurowy Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026