Pracownik transportu wewnętrznego
  • Kołobrzeg
Kołobrzeg, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Poszukujesz pracy od zaraz? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku: pracownik transportu wewnętrznego, w zakładzie produkcyjnym w Charzynie koło Kołobrzegu.Szukamy pracowników, gotowych do podjęcia z nami współpracy na dłużej.

Finansujemy koszt książeczki sanepidowskiej oraz zapewniamy darmowy transport z wielu miejscowości m.in. z Kołobrzegu, Białogardu, Gryfic, Świdwina i Trzebiatowa.

Oczekujemy

  • posiadania lub chęci wyrobienia książeczki sanepidowskiej (zwracamy koszty)
  • dyspozycyjności do pracy na 2 zmianach, w godzinach 7:00-15:00, 15:00-23:00

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę godzinową 28,57 + dodatek nocny + do 10 % premii + dodatkową premii frekwencyjną
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz, bez żadnego doświadczenia
  • umowę o pracę tymczasową z szansą na bezpośrednie zatrudnienie, jeżeli będziesz chciał związać się z Lisnerem na dłużej
  • pracę na dwie zmiany – 7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki m.in. do sklepów, kin i restauracji
  • ubezpieczenie grupowe
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy
  • darmowy transport z okolicznych miejscowości

Zadania

  • przewożenie towaru wózkiem paletowym na hali produkcyjnej,
  • dostarczanie surowca do stanowisk pracowniczych.

  • Praca Kołobrzeg
  • Pracownik fizyczny Kołobrzeg
  • Pracownik biurowy Kołobrzeg
  • Pracownik produkcji Kołobrzeg
  • Kołobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894