Pracownik transportowy z uprawnieniami na suwnice
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz ciekawej pracy ? Dobrze się składa!

Poszukujemy pracowników transportowych

Miejsce pracy: Poznań

Oczekujemy

  • posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługi suwnic,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym lub 4 brygadowym,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prostą pracę na produkcji spożywczej,
  • stawkę podstawową 31,5brutto/h + dodatek za pracę w systemie brygadowym - 3,50 brutto/h,
  • sklepik zakładowy (teraz online): do 70% taniej na produkty m.in. Lipton, Magnum, Carte Dor, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Knorr itd.,
  • parking dla pracowników (auto i rower),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 100% etatu (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • pakiet benefitów Randstad (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji oraz sklepów),
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

Zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • zaopatrywanie stanowisk produkcyjnych w materiały,
  • dbanie o systematyczny odbiór palet z wyrobem gotowym ze stanowisk kompletacji,
  • prace magazynowe.

  • Praca Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190