Pracownik transport-prawo jazdy kat. B (też z orzeczeniem)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną za pomocą wózków ciągnikowych
Przyjęcie towarów, rozładunki i załadunki samochodów, sprawdzanie towaru wg dokumentów
Odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie;
Przygotowanie materiałów do wydawania na montaż
Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Oferta:
Nowe Wyższe Stawki:
- Stawka godzinowa od 1.08.2024: 31,50 zł brutto
- Stawka godzinowa od 1.09.2024: 33,00 zł brutto
Welcome Bonus 2 000 zł brutto dla nowozatrudnionych pracowników (regulamin bonusu dostępny u konsultanta Manpower)
Płatny Program Poleceń – poleć znajomego i zyskaj 1000 zł brutto
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
Pakiet ManpowerGroup Premium - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
Bezpłatny transport z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa
Stołówka i parking dostępny dla pracowników
Możliwość nabycia nowych umiejętności i uprawnień
Wsparcie konsultanta Manpower na wszystkich etapach rekrutacji
Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin
Przerwa 30min (2x5 min i 1x20 minut)
Kawa/herbata w kącikach socjalnych
Dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (minimum 6h pracy) (150zł brutto) lub dzień wolny do odbioru
Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Prawo jazdy Kat B
Mile widziane doświadczenie
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141 i 734108163
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Miejsce pracy: Łódź

  • Praca Łódź
  • Kurier (transport) Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Kat Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567