Operator wózka widłowego
  • Kędzierzyn-Koźle
Wielka Wieś, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.
27. 3. 2024

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Nr.Ref: OB/MAG/04/2024
Miejsce pracy:
Kędzierzyn-Koźle
Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego
- przeprowadzanie rozładunków
Informacje o wakacie:
- umowa o pracę- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- praca na cały etat od poniedziałku do piątku
- stawka 4800 zł brutto miesięcznie plus premie
Wymagania:
- chęć do pracy
- posiadanie uprawnień UDT
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

  • Praca Wielka Wieś
  • Operator Wielka Wieś
  • Operator maszyn Wielka Wieś
  • Wielka Wieś - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714