Pracownik terminalu- operator wózka widłowego
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa wózka widłowego i skanera ręcznego.
  • Dbanie o dobro Klienta i w wizerunek firmy.
  • Przestrzegania obowiązujących zasad BHP.

Oczekujemy :

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Uczciwości, punktualności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.
  • Uprawnień UDT do kierowania wózkami widłowymi kategorii min. WJO II.

Mamy do zaoferowania:

  • Umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym- umowę bezpośrednio z Naszym globalnym klientem.
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości od 4800 zł brutto+ premie uzależnione od wyników firmy.
  • Stałą opiekę koordynatora z ramienia Interkadry.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).
  • Miłą i fajną atmosferę w uśmiechniętym zespole.

  • Praca Kielce
  • Operator Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293