PRACOWNIK TERENOWY PRZY PALACH BETONOWYCH (M/K)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
AbJobService Polska
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na hali produkcyjnej
  • Pomoc przy wytwarzaniu pali betonowych

WYMAGANIA:
  • Podstawowy język angielski
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjnośc na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:

Co zyskujesz:

  • wynagrodzenie 13,82 EU brutto/h cotygodniowo przelewane na Twoje konto
  • wypłaty w walucie Euro, cotygodniowo przelewane na Twoje konto
  • dodatek wakacyjny 8,73% dochodów brutto - naliczane od godz. Podstawowych

Co zapewniamy:

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej wgląd do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • bezpłatny transport do/z miejsca pracy (samochodem lub rowerem)
  • dodatek dla kierowcy samochodu służbowego
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF z darmowym wifi (119,00 EU tygodniowo)
  • ubezpieczenie zdrowotne (36,85 EU tygodniowo)
  • zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne jeżeli wymaga tego Twoje stanowisko

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika lub skorzystanie z oferty przejazdu kredytowanego

  • Praca opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714