Pracownik Terenów Zielonych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ProArt
10. 5. 2024

Firma: Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu w dynamicznie rozwijającej się firmie specjalizującej się w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji terenów zielonych. Jesteśmy zobowiązani do tworzenia pięknych, ekologicznych przestrzeni, które inspirują i poprawiają jakość życia naszych klientów.
Stanowisko: Pracownik Terenów Zielonych
Lokalizacja: Warszawa
Obowiązki:
• Wykonywanie prac związanych z zakładaniem nowych terenów zielonych, w tym sadzenie roślin, układanie trawników i instalowanie systemów nawadniających.
• Pielęgnacja istniejących terenów zielonych, w tym przycinanie krzewów, koszenie trawy, podlewanie i nawożenie roślin.
• Utrzymywanie ogrodów w czystości poprzez usuwanie chwastów, grabienie liści oraz wykonywanie drobnych napraw.
• Wykonywanie prac ogólnobudowlanych związanych z terenami zielonymi, gdy jest to konieczne.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z terenami zielonymi będzie mile widziane, ale nie jest wymagane.
• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ogrodniczych i maszyn do pielęgnacji terenów zielonych.
• Silna motywacja do pracy na świeżym powietrzu i w różnych warunkach pogodowych.
• Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.
• Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie koleżeńskie.
Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy na świeżym powietrzu, chcesz rozwijać się w branży ogrodniczej i masz chęć dołączenia do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @ w temacie wpisując "Aplikacja: Pracownik Terenów Zielonych".

  • Praca Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246