Pracownik techniczny w obszarze produkcji
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • konserwacja maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
  • uzupełnianie płynów eksploatacyjnych i środków smarnych
  • wykonywanie prostych prac konserwacyjnych i porządkowych
  • transport środków smarnych na terenie zakładu

WYMAGANIA:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (aktualna karta UDT)
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym lub 4 brygadowym
  • chęć do nawiązania stałej współpracy

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne 5800 pln brutto na start
  • premię kwartalną
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS w skład, którego wchodzą m.in. dofinansowanie do wypoczynku "Wczasy pod gruszą", karta sportowa, ubezpieczenia grupowe
  • pracę w modelu 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie dbającej o satysfakcję swoich pracowników
  • bezstresową oraz sprawną rekrutację, a także wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji
  • pracę w dogodnej lokalizacji, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską
  • miejsca parkingowe dla osób zmotoryzowanych

  • Praca Skoczów
  • Pracownik produkcji Skoczów
  • Pracownik fizyczny Skoczów
  • Pracownik biurowy Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392