Pracownik Techniczny - Serwisant
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
TILABELS
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Firma TiLabels została założona w 1998 r.

Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów.
Opis stanowiska

  • Samodzielne stanowisko technika serwisu urządzeń AutoID.
  • Naprawa i serwis drukarek, skanerów i oprogramowania.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Raportowanie.

Wymagania

  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów.
  • Praktyczna znajomość zasad naprawy urządzeń.
  • Silna automotywacja.
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B z praktyką min. 2 lata.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Pracę w stabilnej firmie, dynamicznie rozwijającej się z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Szansa rozwoju zawodowego oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia.
  • Zapewniamy szereg szkoleń firmowych i branżowych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544