Pracownik techniczny poszukiwany
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.
14. 8. 2024

MAKSIMUM Sp. z o.o. Holding S.K.A. w Tychach poszukuje Pracownika technicznego.
Miejsce pracy: Hotel Tychy przy al. Jana Pawła II 10 w Tychach
Opis stanowiska:
Pracownik techniczny jest odpowiedzialny za zapewnienie sprawnego funkcjonowania urządzeń technicznych i infrastruktury firmy. Do obowiązków pracownika należeć będzie:
- Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń
- Monitorowanie i usuwanie usterek
- Dbałość o stan i czystość urządzeń
- Drobne prace remontowo-budowlane
Wymagania:
- Wykształcenie techniczne lub średnie zawodowe mile widziane
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- Znajomość urządzeń technicznych i instalacji
- Umiejętności manualne i zdolności techniczne
- Chęci do pracy
Oferujemy:
- Wynagrodzenie 3200 zł netto miesięcznie
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
- Pracę zmianową (08:00 - 14:00; 11:00 - 19:00)
- Możliwości rozwoju zawodowego
- Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
Aby aplikować, wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem albo bezpośrednio na adres mailowy: @

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Pracownik instytucji kultury Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536