Pracownik techniczny biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
29. 9. 2024

SAMSIC Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Obowiązki

  • Codzienne obchody biura i sprawdzanie sal konferencyjnych pod względem technicznym
  • Codzienne pomiary temperatury i CO2 w biurze
  • Zgłaszanie usterek/konieczności napraw w systemach
  • Wsparcie techniczne pracowników w zakresie korzystania ze sprzętu w salach
  • Bieżący kontakt z pracownikami biura w zakresie ustalenia szczegółów organizacji spotkań na terenie obiektu
  • Ustawienie sal i innych przestrzeni na spotkania na terenie obiektu
  • Ewidencjonowanie i magazynowanie sprzętu (monitory, telefony, krzesła, fotele)
  • Rozwożenie i dokładanie papieru ksero
  • Dokonywanie drobnych bieżących napraw

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Mile widziani studenci/uczniowie zaoczni.

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 28,10zł/h brutto

  • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika technicznego do biurowca w Warszawie ul. Konstruktorska 13.

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291