Pracownik techniczny
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i bieżąca kontrola stanu pojazdów (cystern), w tym rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją pojazdów (awarie, kolizje, itp.)
  • sporządzanie dokumentacji i raportów uszkodzeń, ewidencja wyposażenia, prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • przyjmowanie i wydawanie pojazdów kierowcom, protokół zdania i przyjęcia pojazdów,
  • współpraca z producentami cystern oraz serwisami i dostawcami ( w tym uzgadnianie wyposażenia cystern, planowanie odbiorów)
  • ścisła współpraca z kierowcami, przewoźnikami i pozostałymi działami firmy.
  • analiza kosztów bieżących oraz planowanych w związku z eksploatacją cystern.
  • codzienne wsparcie spedytorów w bieżącej realizacji transportów pod kątem technicznym.

Nasze wymagania

  • minimalnego stanu wiedzy, jaki niezbędny jest do realizacji zadań w dziale technicznym- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie transportowej,
  • znajomości zagadnień technicznych i mechanicznych,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • skrupulatności i komunikatywności,
  • biegłej znajomości obsługi komputera w tym pakietu Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wyboru benefitów (np. karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna)
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zatrudnienie w firmie o bardzo dobrej pozycji rynkowej, w klimatycznym biurze w starym browarze.

  • Praca Tychy
  • Redaktor techniczny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941