Pracownik techniczny
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PI MANAGEMENT SP. Z O.O
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa techniczna obiektu hotelowego w ramach zespołu działu technicznego – utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń

  • usuwanie awarii instalacji (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, p.poż., sterowania i automatyki)

  • nadzór nad przebiegiem prac serwisowych lub konserwacyjnych w ramach umów gwarancyjnych

  • wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych i remontowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w obsłudze technicznej budynków komercyjnych

  • wiedza techniczna, znajomość zagadnień obsługi instalacji budynkowych (BMS, instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, elektryczne, grzewcze, wod. – kan., p.poż.)

  • umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych i zdolności manualne

  • posiadanie uprawnień SEP do 1KV – będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o dowolną formę (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, doskonalenia umiejętności i zdobycia doświadczenia

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności, doświadczenia i umiejętności

  • Praca Kraków
  • Redaktor techniczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293