Pracownik Techniczny
  • Krościenko Wyżne
Krościenko Wyżne, Krościenko Wyżne, Podkarpackie, Polska
Santos
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZATRUDNIMY
PRACOWNIKA TECHNICZNEGO
W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika technicznego tzw. ZŁOTEJ RĄCZKI
Zakres obowiązków:
- organizacja remontów i konserwacji, wykonywanie drobnych prac konserwatorskich, naprawczych (elektryczne, hydrauliczne, wykończeniowe),
- utrzymanie budynków i infrastruktury - wykonywanie prac porządkowych na terenie siedziby firmy (koszenie, odśnieżanie, prace porządkowe),
- dbanie o sprawność techniczną budynków,
- zaopatrywanie w potrzebne materiały i transport naszych wyrobów,
Wymagania:
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- sumienność, zaangażowanie w powierzoną pracę,
- sprawność fizyczna,
- czynne prawo jazdy kat. B (miel widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t),
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w wymiarze 1 etatu w ramach umowy o pracę (możliwe także inne formy współpracy),
- wynagrodzenie wypłacane w systemie miesięcznym (wysokość wynagrodzenia uzależniona od formy współpracy i posiadanych umiejętności),
- rabat na nasze produkty, słodkie podarunki w ciągu roku,
- ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach.
CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
kadry a santos.pl

  • Praca Krościenko Wyżne
  • Pracownik produkcji Krościenko Wyżne
  • Pracownik fizyczny Krościenko Wyżne
  • Pracownik biurowy Krościenko Wyżne
  • Krościenko Wyżne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210