Pracownik techniczno-gospodarczy w Domu Kultury „Rakowiec
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
WSM Rakowiec
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
ul. Pruszkowska 4d, 02 – 118 Warszawa zatrudni
Pracownika techniczno-gospodarczego w Domu Kultury „Rakowiec”
Opis stanowiska
• realizacja zadań z zakresu bieżącej działalności Domu Kultury,
• udzielanie informacji dotyczących bieżącej działalności Domu Kultury
i obsługa punktu informacyjnego,
• utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym tj. pielęgnacja terenów zielonych, grabienie liści i trawy, odśnieżanie, zamiatanie, zbieranie śmieci,
• kontrola czystości w budynku tj. sprawdzanie pomieszczeń przed i po zajęciach, uzupełnianie papieru i ręczników w łazienkach itp.
• branie udziału w imprezach organizowanych przez Dom Kultury „Rakowiec”, w ich organizacji i przygotowaniu oraz wykonywanie wszelkich prac związanych z obsługą techniczną tj. przygotowanie sal zgodnie z potrzebami m.in. ustawianie stołów i krzeseł, pomoc przy pracach związanych z nagłośnieniem sali.
• bieżące prace konserwatorskie w budynku,
• odpowiedzialność za bezpieczeństwo budynku i powierzone mienie, w razie potrzeby otwieranie i zamykanie obiektu,
• równoważny system czasu pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00
a w razie potrzeby w godzinach popołudniowych lub w sobotę i niedzielę.)
• inne prace wynikające z bieżących potrzeb Domu Kultury,
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w w/w pracach,
• dyspozycyjność
• dobra organizacja pracy własnej,
• zaangażowanie i chęci do pracy,
• brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
Oferujemy:
• Umowę o pracę (etat).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WSM „Rakowiec" na potrzeby rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
W oparciu o przepis art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
a) administratorem danych osobowych jest Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pruszkowskiej 4d, nr tel.(22) 8227215 e-mail @
b) dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w Spółdzielni to: nr tel. 22 8227215 w 104, e-mail: @
c) dane przetwarzane są w celu niezbędnym dla realizowania procesów rekrutacyjnych, na podstawie prawnej art. 6 ust. 1 c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
d) dane osobowe kandydatów nie będą ujawniane innym odbiorcom;
e) dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko;
f) każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych;
g) każdy ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
h) podane dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

  • Praca Warszawa
  • Gospodarz domu Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Animator kultury Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377