Pracownik techniczno-gospodarczy/ Elektryk/ Serwisant
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
GastroPartner
11. 6. 2024

Zatrudnię pracownika technicznego/ osobę do przyuczenia/serwisanta/złotą rączkę.
Twój zakres obowiązków:
-Pomoc serwisantowi w naprawie i serwisie urządzeń gastronomicznych.
- Sprzątanie, czyszczenie urządzeń gastronomicznych, prace gospodarcze
- Prace magazynowe
- Drobne prace porządkowe na terenie firmy i.t.p
Nasze wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zainteresowanie tematem
- Chęć do pracy
- Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami tj. wiertarka, gumówka itp.
- Podstawowa znajomość elektryki
- Dobra organizacja pracy
- Samodzielność
- Dyspozycyjność
Oferujemy:
- Możliwość przyuczenia.
- Pracę w miłej atmosferze
- Elastyczne godziny pracy
- Umowę, która ci pasuje
- Wynagrodzenie ustalimy indywidualnie
Zapraszamy do wysłąnia cv lub kontaktu telefonicznego na numer: 885 - 333-777

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Elektryk Ostrów Wielkopolski
  • Serwisant Ostrów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Ostrów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Ostrów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289