PRACOWNIK TECHNICZNO - GOSPODARCZY
  • Stara Bukówka,k., Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie, Stara Bukówka,k., Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
KDM
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

FIRMA Z BRANŻY BUDOWLANEJ ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO

Firma KDM Dariusz Mazur poszukuje osoby na stanowisko pracownika gospodarczego na pełen etat w miejscowości Stara Bukówka k/Grodziska Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • ogólne prace porządkowe
  • cykliczne sprzątanie posadzek za pomocą specjalistycznych urządzeń
  • utrzymanie porządku w hali oraz na terenie bazy firmy
  • mycie maszyn i urządzeń
  • sporadyczne wyjazdy po zaopatrzenie dla biura oraz magazynu
  • pomoc przy załadunkach oraz rozładunkach sprzętów
  • prace techniczno - naprawcze

Oczekiwania:

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

Aplikacje wraz z dołączoną klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj".

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251