Pracownik taśmy produkcyjnej (NIEMCY)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HRQTech
6. 6. 2024

Firma Palatum Feinkost to firma założona na rodzinnym kapitale, która zajmuje się produkcją przekąsek do grilla i cateringów. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, a nasi pracownicy stanowią trzon zespołu produkcyjnego.
Lokalizacja: Unterschleißheim
Wymagania pracodawcy:
• Własny samochód na dojazdy do pracy,
• Podstawowa znajomość angielskiego/niemieckiego,
• Chęć nawiązania długoterminowej współpracy,
• Sprawność fizyczna i gotowość do pracy przez 8h dziennie,
• Gotowość do pracy na 2 zmianach ,
• Chęć do rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji,
• Buty robocze S3 oraz gumowce S3 (najlepiej białe),
Mile widziane:
• Doświadczenie w branży gastronomicznej
Zakres obowiązków:
• Obsługa taśmy produkcyjnej,
• Kontrola jakościowa i ilościowa produktów,
• Czyszczenie urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi,
• Utrzymanie miejsca pracy w czystości.
To co pracodawca oferuje:
• Stawka od 13,50 euro/h brutto,
• Zorganizowane przez nas zakwaterowanie (darmowe lub z niewielką dopłatą 2/3 EUR/dobę),
• Zwrot za badania po przepracowaniu pełnego miesiąca,
• Pracę od poniedziałku do piątku (czasami soboty),
• Wsparcie finansowe dojazdów,
• Bezpłatne nadanie numeru podatkowego, dla osób, które go nie posiadają,
• Kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentów związanych z podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec,
• Profesjonalną opiekę przez cały okres trwania zatrudnienia,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę.

  • Praca Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914