Pracownik szwalni! Praca w systemie 2-zmianowym!
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
3. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn szyjących

  • Експлуатація швейних машин

WYMAGANIA:
  • Precyzja i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi maszyn do szycia lub wysoka motywacja i chęć do nauki.

  • Точність і акуратність
  • Вміння працювати в команді
  • Навички ручної роботи
  • Вміння користуватися швейними машинами або висока мотивація та бажання вчитися.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Miesięczną stawkę podstawową plus rozbudowany system premiowy
  • Pracę siedzącą
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu,
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych,
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością przejęcia bezpośrednio do firmy po okresie 6 miesięcy lub wcześniej!
  • Pracę w dogodnej lokalizacji

Dostęp do bogatego pakietu socjalnego: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe i dostęp do wielu atrakcyjnych zniżek u Partnerów Manpower w całym kraju.

  • Працевлаштування на підставі трудового договору

  • Робота на дві зміни

  • Щомісячна базова ставка плюс бонуси

  • Сидяча робота

  • Широкі можливості для розвитку ,

  • Можливість брати участь у ініціативних групах,

  • Довгострокова зайнятість з можливістю прийняття безпосередньо до компанії через 6 місяців або раніше!

  • Робота у зручному місці

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864