Pracownik szklarniowy - wózkowy pielęgnacja roślin/pomidorów
  • Opatówek
Opatówek, Opatówek, Wielkopolskie, Polska
Monika
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Opatówek i okolice
W związku z rozwojem naszego gospodarstwa szklarniowego poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Szklarniowego, której głównym zadaniem będzie pielęgnacja roślin - pomidorów. Jeśli kochasz pracę z roślinami i chcesz przyczynić się do tworzenia zdrowej żywności – dołącz do nas!
Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy współpracy; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;
Wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni lub na podobnym stanowisku; Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy; Gotowość do pracy fizycznej;
Obowiązki: Pielęgnacja roślin - pomidorów; Monitorowanie stanu zdrowia roślin i reagowanie na ewentualne problemy; Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Więcej informacji?
Szczegółowe informacje na temat stanowiska udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 512-005-212

  • Praca Opatówek
  • Pracownik produkcji Opatówek
  • Pracownik biurowy Opatówek
  • Pracownik fizyczny Opatówek
  • Opatówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190