Pracownik szklarniowy – ‘zakken’ (pomidory)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Duijndam Works Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zakken - opuszczanie pędów pomidora

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy przy opuszczaniu pędów pomidora tzw. zakken
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres
  • motywacja i chęć do pracy

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie – €13.68 brutto/godz.
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy – €20 netto tygodniowo
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) – €127 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045