Pracownik Supermarketu
  • Teresin
Teresin, Teresin, Polska
K23S Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Opis

Poszukujemy pracowników do znanej sieci ogólnospożywczej:

Pracownik supermarketu

Teresin

Obowiązki:

  • Wykładanie towaru na półki, fejsowanie produktów, sprawdzanie dat ważności

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa klientów sklepu

  • Prace porządkowe na terenie sklepie oraz w jego obrębie

Wymagania stanowiska

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Praca trzyzmianowa (także nocna) po 8-12 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • Stawka 29 - 32 zł / godz. brutto

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Pierwszy miesiąc zapewniamy mieszkanie blisko pracy

  • Praca Teresin
  • Pracownik fizyczny Teresin
  • Pracownik produkcji Teresin
  • Pracownik biurowy Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838