PRACOWNIK STOISKA OWOCE-WARZYWA (WARSZAWA-WILANÓW) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Wiertnicza 88, 02-952 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
FRAC BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024
od 5 300 do 8 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- dokładanie i sortowanie warzyw i owoców;
- obsługa kasy fiskalnej;
- drobne prace porządkowe.

Inne wymagania
WYMAGANIA:
- wykształcenie zawodowr lub średnie
- aktualna "książeczka sanepidu";
- biegła znajomość języka polskiego;
- wysoka kultura osobista.
OBOWIĄZKI:
w niedziele handlowe 8:00-22:00.
[ZGŁOSZENIA: rekrutacja@frac.pl, 694 441 910 w godz. 9:00-17:00 lub osobiście w godzinach: 9:00-18:00

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
inna

Jezyki
polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862