Pracownik stacji paliw
  • Jaworze
Jaworze, Jaworze, Śląskie, Polska
ZHU "MERKURY" Grzegorz Jaszczurowski
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów na stacji paliw
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • Uzupełnianie towarów, przyjmowanie dostaw
  • Zapewnienie czystości i porządku na terenie stacji
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z pracą na stacji paliw

WYMAGANIA:
  • Pełnoletniość
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy i święta
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • Szkolenia wprowadzające i wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Praca Jaworze
  • Pracownik produkcji Jaworze
  • Pracownik fizyczny Jaworze
  • Pracownik biurowy Jaworze
  • Jaworze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018