Pracownik sprzątający Zabrze - także z orzeczeniem
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Zapraszam do kontaktu 799 015 281

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownika sprzątającego..

Miejsce pracy: Zabrze ul. Handlowa

Godziny pracy: 6 - 14 i 14 - 22.

Zapraszamy do aplikowania także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe płatności wynagrodzenia
  • umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w biurach i pomieszczeniach socjalnych

Wymagania

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Pracownik produkcji Tarnowskie Góry
  • Pracownik biurowy Tarnowskie Góry
  • Pracownik fizyczny Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315