Pracownik Sprzątający w salonie samochodowym
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Claro sp. z o.o. sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzątanie wnętrza salonu samochodowego przy ul. Puławskiej w Piasecznie.
  • Utrzymanie porządku w przestrzeniach wystawowych i biurowych.
  • Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-16:00.

Nasze wymagania

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy w systemie 6-dniowym.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 28,59 zł brutto za godzinę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Praca Piaseczno
  • Pracownicy uczelni w Polsce Piaseczno
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Piaseczno
  • Doradca podatkowy w Polsce Piaseczno
  • Pracownik fizyczny Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik biurowy Piaseczno
  • Pracownik kolei Piaseczno
  • Pracownik umysłowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448