Pracownik sprzątający w markecie budowlanym
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Claro sp. z o.o. sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzątanie przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych obiektu przy ul. Słowiańskiej w Zgorzelcu.
  • Obsługa maszyn czyszczących.
  • Praca trzyzmianowa: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na pełny etat w systemie trzyzmianowym.
  • Niezawodność i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Początek pracy 22.04.2024 lub 6.05.2024

To oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 28,60 zł brutto za godzinę.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy 22.04.2024 lub 6.05.2024.

  • Praca Zgorzelec
  • Pracownik biurowy Zgorzelec
  • Pracownik fizyczny Zgorzelec
  • Pracownik produkcji Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570