Pracownik sprzątający w markecie budowlanym
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Claro sp. z o.o. sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzątanie przestrzeni handlowych oraz zaplecza w markecie w Bronowicach, przy ul. Sosnowieckiej.
  • Utrzymanie porządku w strefach wspólnych.
  • Praca na zmiany: 7:00-14:00 i 14:00-21:00.

Nasze wymagania

  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (nie jest to warunek konieczny).

To oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 27,70 zł brutto za godzinę.
  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080