Pracownik sprzątający - ul. Rejtana Rzeszów
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Clar System
12. 10. 2024

Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania na obiekcie sklepu spożywczego LECLERC

Miejsce wykonywania pracy - LECLERC ul. REJTANA 69 Rzeszów.

Opis stanowiska:

  • Praca od poniedziałku do soboty.
  • Praca w godzinach 5.30 - 13.00 oraz 14- 22.00
  • Praca dodatkowa.
  • Praca po 8 godzin , co drugi lub trzeci dzień, wg. grafiku, do ustalenia

Wymagania:

  • dokładność, sumienność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowane chętne osoby proszę o kontakt.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Terminowe wynagrodzenie

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183