Pracownik sprzątający również z orzeczeniem
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:

Pracownika sprzątającego

Miejsce pracy: Trzyciąż

Zapraszamy osoby niepełnosprawne

Kontakt tel. 789495533

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • utrzymanie porządku w biurach oraz sanitariatów

WYMAGANIA:

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• praca chodząca

• wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Wymagania

OFERUJEMY:

• umowę o pracę

• praca od pon. do pt. w godz. 14-21 po 7 godzin

  • Praca Olkusz
  • Pracownik produkcji Olkusz
  • Pracownik fizyczny Olkusz
  • Pracownik biurowy Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509