Pracownik sprzątający ranna zmiana 723 700 420
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Zakłady Usługiwe EZT
15. 5. 2024

Firma z ponad 25 letnim doświadczenie w branży profesjonalnych usług czystościowo-porządkowych oraz ochrony osób i mienia w zawiązku z dynamicznym rozwojem i potrzebą rozbudowywania struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:
Personel sprzątający
Miejsce pracy: Warszawa Wybrzeże Kościuszkowskie
Godziny pracy: 7.30 - 15.30 od poniedziałku do piątku ale istnieje możliwość dorobienia w weekendy.
Szukamy osób z doświadczeniem zainteresowanych pracą na dłuższy okres.
Opis stanowiska:
Sprzątanie pomieszczeń, klatek schodowych w budynku, mycie przeszkleń opieka nad terenem zewnętrznym wokół obiektu
Oczekiwania:
Gotowość do pracy;
Zaangażowanie;
Oferujemy
Umowę zlecenie po krótkim okresie próbnym możliwa umowa o pracę
Pracę w ciekawym miejscu (Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego
Po okresie próbnym istnieje możliwość umowy o pracę
Wypłatę zawsze na czas, raz w miesiącu;
Przeszkolenie do wykonywania pracy;
Odzież służbową;
Ubezpieczenie
Wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
Możliwość dłuższej współpracy w stabilnej firmie - poszukujemy pracowników od zaraz i na dłuższy okres
Kontakt w sprawie pracy: 723 700 420
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080