Pracownik sprzątający - Niepołomice
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Apleona Polska Sp. z o.o.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzątanie hali produkcyjnej, pomieszczeń socjalnych, powierzchni biurowych,

  • Obsługa myjki czyszczącej,

  • Utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14. 14-22, 22-6);

  • Pracowitość, sumienność, zaangażowanie;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę na pełny etat;

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie od 4500 zł brutto;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość dopisania się do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego (karta MultiSport, Medicover);

  • Pakiet dodatkowych świadczeń z ZFŚS (np. wczasy pod gruszą, zapomoga świąteczna).

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190