Pracownik sprzątający/gospodarczy od zaraz! - Zapraszamy osoby niepełnosprawne
  • Wola Rakowa
łódzkie, Wola Rakowa, łódzkie, Polska
Probet Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Wola Rakowa ul. Brzezińska

Kontakt tel.

Zapraszamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie magazynu
  • wywóz folii, tektury
  • mycie ręczne i maszynowe

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność - praca od poniedziałku do piątku 6-14/14-22

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto
  • zapewniamy dojazd do pracy z Piotrkowa Trybunalskiego

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696