Pracownik sprzątający biuro
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
8. 10. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki - Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Sprzątanie biura w Poznaniu, ul. Strzeszyńska

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny.

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli tylko praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie próbnym).
  • Szacunek i troskę o pracownika.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonego.
  • Pracę w godzinach 14:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku lub ½ etatu 17:00 – 21:00

Dodatkowo, osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

  • Coroczne 2000 zł dopłaty do leków.
  • Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.

Twoje zadania:

Utrzymanie czystości na terenie obiektu biurowego (pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, stołówka, pomieszczenia socjalne, toalety, schody i szatnie). Praca również przy użyciu maszyn czyszczących.

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe.
  • Dokładności i sumienności.
  • Kultury osobistej.

  • Praca Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190