Pracownik Sprzątający
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d ,

02-118 Warszawa zatrudni pracownika na stanowisku:
Opis stanowiska
  • Codzienne zamiatanie i mycie posadzek w pomieszczeniach sanitariatów, pomieszczeniach biurowych.
  • Raz w tygodniu zamiatanie i mycie posadzek w pomieszczeniach warsztatowych.
  • Codzienne opróżnianie koszy, sprzątanie i mycie podestów przed wejściami

    do budynku.
  • Codzienne mycie urządzeń sanitarnych, luster, szyb w drzwiach wejściowych, blatu kuchennego, parapetów, biurek, szafek i regałów.
  • Raz w tygodniu wycieranie z kurzu z szafek odzieżowych w szatni.
  • W miarę potrzeb mycie cokołów, stolarki drzwiowej, lamperii i glazury.
  • Dwa razy w roku (wiosną i jesienią) mycie okien, żaluzji i krat okiennych.

Wymagania
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy
  • Umowę o pracę na pół etatu.
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687