Pracownik sprzątający
  • Katowice, ul. Roździńskiego
śląskie, Katowice, ul. Roździńskiego, śląskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
10. 4. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Sprzątanie kuchni i toalet
  • Odkurzanie wykładzin
  • Mycie ekspresów
  • Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 14.00-22.00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Piekary Śląskie
  • Pracownik biurowy Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179