Pracownik sprzątający
  • Buk
Buk, Buk, wielkopolskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
6. 4. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o czystość obiektu oraz terenów zielonych
  • Bieżące utrzymanie terenów zewnętrznych wokół biurowca
  • Zamiatanie
  • Doczyszczanie
  • Zbieranie śmieci

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Obsługa maszyn czyszczących
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę  od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-13.00
  • Niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą i szkolenia
  • Pracę w przyjaznym miłym zespole
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

  • Praca Buk
  • Pracownik produkcji Buk
  • Pracownik biurowy Buk
  • Pracownik fizyczny Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179