Pracownik Sprzątający
  • Duchnów, Spacerowa 18
mazowieckie, Duchnów, Spacerowa 18, mazowieckie, Polska
Dax Cosmetics Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Firma Dax Cosmetics z siedzibą w Duchnowie (powiat otwocki), poszukuje osoby do sprzątania (elastyczny czas pracy między 6:00 a 22:00 pon-pt)

Zadania:

  • dbanie o porządek na obszarze produkcji i magazynu
  • praca zgodnie z harmonogramem i wytycznymi jakościowymi

Oczekujemy:

  • sumienności
  • zaangażowania

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • premia miesięczna (do 20% od podstawy wynagrodzenia)
  • bogaty pakiet socjalny: bony świąteczne dwa razy do roku, refundacja kolonii/obozów dla dzieci),
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta Multisport

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087