Pracownik Sprzątający
  • Swobodnia
mazowieckie, Swobodnia, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
18. 10. 2024

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A poszukuje kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych hali magazynowej
  • Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych
  • Utrzymanie porządku na terenie obiektu

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługiwania urządzeń do czyszczenia i maszyn sprzątających
  • Obowiązkowość
  • Dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie dwuzmianowym

Co możemy zaoferować:

  • Pełne wdrożenie
  • Pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662