Pracownik Sprzątający
  • Nowy Modlin
mazowieckie, Nowy Modlin, mazowieckie, Polska
Claro sp. z o.o. sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzątanie na terenie zakładu produkcyjnego (piekarni) przy ul. Usługowej w Nowym Modlinie.
  • Utrzymanie czystości w przestrzeniach produkcyjnych oraz socjalnych.
  • Praca w systemie dwuzmianowym: 7:00-15:00 i 15:00-22:00.

Nasze wymagania

  • Sumienność i rzetelność w utrzymaniu czystości.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymóg.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 27,70 zł brutto za godzinę.
  • Rozpoczęcie pracy od 1.05.2024.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570