Pracownik / Specjalista ds. zakupów w zakresie prowadzenia postępowań zakupowych
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie postępowań zakupowych na materiały, usługi i podwykonawstwo zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie uregulowaniami w Spółce
  • Monitorowanie terminów dostaw zamówionych materiałów i urządzeń
  • Weryfikacja faktur pod względem spełnienia warunków handlowych określonych  w zamówieniach / umowach
  • Prowadzenie dokumentacji postępowań zakupowych, w tym dokumentacji papierowej i elektronicznej w systemach informatycznych wspomagających zarządzanie w Spółce
  • Prowadzenie dokumentacji postępowań reklamacyjnych
  • Udział w procesie oceny dostawców, w tym tworzenie listy kwalifikowanych dostawców
  • Analiza rynku w zakresie pozyskiwania nowych dostawców materiałów, usługodawców  i podwykonawców
  • Współudział w pozyskaniu ofert dostawców na potrzeby przygotowania oferty dla Klientów Spółki
  • Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących realizowanych postępowań zakupowych dla potrzeb sprawozdawczości
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie powierzonych obowiązków
  • Wykonywanie powyższych zadań i innych poleceń przełożonego zgodnie z obowiązującymi procedurami Spółki, przepisami prawa oraz zgodnie z obowiązującymi normami: systemami jakości, zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i środowiska

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale zakupów
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, szybkiego uczenia się
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych.

  • Praca Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno Odrzańskie
  • Pracownik fizyczny Krosno
  • Pracownik fizyczny Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251