Pracownik / Specjalista ds. Laboratorium i Kontroli Jakości
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
H+H Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Wykonywanie badań surowców i półproduktów;
  • Kontrola parametrów procesu;
  • Ocena jakościowa i nadzór nad badaniami bieżącymi wyrobów gotowych;
  • Rejestrowanie i analiza wyników badań;
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych na wszystkich etapach procesu produkcji.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w laboratorium lub w kontroli jakości;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku chemicznym lub budowlanym;
  • Znajomość pakietu office, Outlook;
  • Sumienność, dokładność, chęć rozwoju i nauki, asertywność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.

  • Praca Reda
  • Pracownik produkcji Reda
  • Pracownik fizyczny Reda
  • Pracownik biurowy Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851