Pracownik sortowni - Poczta Polska S.A. ​
  • Nowe Brzesko
Nowe Brzesko, Nowe Brzesko, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Poczta Polska Spółka Akcyjna
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowe Brzesko

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie przesyłek według określonych kryteriów
  • Sprawdzanie poprawności adresów na przesyłkach
  • Weryfikacja zgodności informacji na przesyłkach z systemem komputerowym
  • Zakładanie paczek i przesyłek do odpowiednich worków lub kontenerów
  • Praca zespołowa z innymi pracownikami sortowni
  • Zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP)
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś osobą aktywną, dokładną i sumienną

To oferujemy

  • Stawkę 28 zł brutto za godzinę,
  • Pełne szkolenie stanowiskowe,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas!
  • Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto!
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Nowe Brzesko
  • Pracownik fizyczny Nowe Brzesko
  • Pracownik biurowy Nowe Brzesko
  • Pracownik produkcji Nowe Brzesko
  • Nowe Brzesko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055