Pracownik Sortowni Paczek Praca Dodatkowa!
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś!Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: Częstochowa, ul. Hantkego 8•NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Obowiązki

  • Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś!
  • Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!
  • Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek
  • Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Hantkego 8
  • •NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Wymagania

  • mieć ukończone 18 lat;
  • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).
  • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).
  • Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.

Oferujemy

  • •Stawkę w wysokości 29 zł brutto/godzina (28 zł + 1 zł dodatku jakościowego)
  • •Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;
  • •BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII!
  • •dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi
  • •pewną pracę w pełnym wymiarze czasu
  • •na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [płatne chorobowe
  • •Praca DODATKOWA!
  • - zmiana: poniedziałek-wtorek-środa od 13:00-21:00 + możliwość czwartek-piątek.
  • - zmiana nocna z poniedziałku na wtorek, wtorku na środę, z środy na czwartek 23:00/24:00 – 7:00/8:00
  • •w zależności od wybranej zmiany wolne soboty i niedziele!

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851