Pracownik sortowni paczek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BEFLEXI Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Twój zakres obowiązków

  • Segregowanie przesyłek
  • Obsługa skanera
  • Ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych
  • Rozładowywanie i załadowywanie transportów do innych oddziałów
  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania pracodawcy

  • Dokładność i sumienność
  • Dyspozycyjność do pracy na zmianach nocnych (23:00-7:00 oraz 2:00-6:00)

Pracodawca oferuje

  • Możliwość wyboru dni pracy według dyspozycyjności
  • Umowę zlecenie ze stawką 35 zł/h brutto
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Szybkie podpisanie umowy online, bez wychodzenia z domu
  • WYPŁATA TERAZ! - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia już po pierwszym dniu pracy!
  • Podgląd grafików w aplikacji pracowniczej
  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293