Pracownik Sortowni Paczek 40
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!PRACOWNIK SORTOWNI PACZEKGdzie? ul. Grobickiego 40 RadomMasz dodatkowe pytania? Zadzwoń!ZADZWOŃ: 32...307...93...00 Nasza Infolinia jest dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

Obowiązki

  • rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki;
  • przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata;
  • zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

Wymagania

  • motywacji do pracy
  • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • umiejętności współpracy z zespołem;
  • sumienności i dokładności w wykonywanej pracy;
  • braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej;

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o pełno-składkową umowę zlecenie (płatne chorobowe);
  • Po kilku miesiącach pracy możliwość przejścia na umowę o pracę;
  • Premię w wysokości 600 złotych brutto za polecenie innego kandydata;
  • Stawkę w wysokości 29 zł brutto/godzina (28,10 zł + 0,90 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 28 zł brutto/godzina za zmianę dzienną)
  • elastyczne godziny pracy: zmiany do wyboru: 1:00/2:00-7:00/8:00 (wtorek - sobota) od 13:00 - 19:00/20:00
  • wolne soboty i niedziele;
  • Dodatkowo! Chcesz dostosować swój wolny czas do pracy? Poszukujemy osób które chcą dodatkowo sobie dorobić! Elastyczne dni i godziny pracy!

  • Praca Radom
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392