Pracownik Sortowni Paczek 38
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!PRACOWNIK SORTOWNI PACZEKGdzie? 44-141 Gliwice, ul. Bojkowska 65Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!Numer naszej infolinii to: 32 307 93 00

Obowiązki

  • przyjęcie, rozładowanie i załadowanie samochodów z paczkami kurierskimi;
  • sortowanie przesyłek;
  • przygotowanie paczek do załadunku pakowanie przesyłek do opakowań; zbiorczych, tworzenie palet;
  • drobne czynności porządkowe;

Wymagania

  • motywacji do pracy
  • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • umiejętności współpracy z zespołem;
  • sumienności i dokładności w wykonywanej pracy;
  • braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej;

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o pełno-składkową umowę zlecenie (płatne chorobowe);
  • Po kilku miesiącach pracy możliwość przejścia na umowę o pracę;
  • Premię w wysokości 600 złotych brutto za polecenie innego kandydata;
  • Stawkę w wysokości 30 zł brutto/godzina (29 zł + 1 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 29 zł brutto/godzina za zmianę dzienną)
  • Zmiany do wyboru: zmiany nocne od 23:00 do 8:00 od poniedziałku do piątku lub zmiany popołudniowe 14:00-21:00/21:30

  • Praca Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544